InnovaGoods ekologiškas virtuvės čiaupas, su vandens valymo filtru, Kitchen Foodies (A kategorijos prekė)

Turime sandėlyje
Akcija -36%

Prekės kodas: SANP-V0103521

Išsiuntimas: Prekė sandėlyje (1-2 d. d.)

Šis vandens filtras valo vandenį ir gerina jo kokybę. Puikiai tiks jūsų virtuvės čiaupui, o jūs galėsite jį naudoti plauti maistui, gerti bei gaminti maistą daug sveikiau. Be to, dėl vandens mikronizacijos galėsite taupyti vandenį, energiją ir ploviklį.

€959 €1490 su PVM
Sutaupote - €531
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: InnovaGoods

Šis vandens filtras valo vandenį ir gerina jo kokybę. Puikiai tiks jūsų virtuvės čiaupui, o jūs galėsite jį naudoti plauti maistui, gerti bei gaminti maistą daug sveikiau. Be to, dėl vandens mikronizacijos galėsite taupyti vandenį, energiją ir ploviklį.
 

  • Pagaminta iš PP, PC ir kalcio sulfido filtro
  • Stilingas ir praktiškas dizainas
  • Srovės stiprumo reguliatorius (3 padėtys)
  • Lengvai sumontuojamas ir jį galima pritaikyti daugumai čiaupų
  • Valo vandenį
  • Mikronizacijos poveikis (taupo vandenį, energiją ir ploviklį)
  • Pridedamas papildomas filtras ir užsukimo adapteris M24-H22
  • Kiekvieną filtrą galima naudoti apytiksliai 8 mėnesius
  • Apyt. matmenys (diametras x aukštis): 6 x 8 cm.
  • Pakuotė ir vadovas 24 kalbomis (anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, italų, portugalų, olandų, lenkų, vengrų, rumunų, danų, švedų, suomių, lietuvių, norvegų, slovėnų, graikų, čekų, bulgarų, slovakų, estų, rusų, latvių).

PREKĖS SKIRSTOMOS Į KATEGORIJAS: Prekės, kurios buvo grąžintos per jų 14 dienų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms. Kai kurios prekės buvo parduotos su šiek tiek pažeista pakuote arba originali pakuotė buvo atidaryta. Visos prekės buvo patikrintos ir turi oficialią prekės ženklo garantiją bei yra nepriekaištingos būklės. Priklausomai nuo jų būklės, jos skirstomos į kategorijas:

A+ / Puiki: nepriekaištingos būklės prekės, kurių originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pakeista kita labai geros būklės pakuote.

A / Kaip nauja: prekės, kurios yra nepriekaištingos būklės, jų originali pakuotė gali būti atidaryta, gali būti pažeista arba gali būti pakeista kita pakuote.

B / Labai gera: prekės, kurios yra labai geros būklės, su galimais nedideliais estetiniais trūkumais, šios prekės puikiai veikia, o jų originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pažeista.

C / Gera būklė: prekės yra geros būklės, su galimais estetiniais trūkumais, tačiau puikiai veikia, jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

D / Tinkama: tinkamos būklės prekės, galimi estetiniai trūkumai arba trūksta priedo, nepriekaištingos darbinės būklės, o jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Šis vandens filtras valo vandenį ir gerina jo kokybę. Puikiai tiks jūsų virtuvės čiaupui, o j..
€959€1490
Rašyk
Skambink