Kiečių aliejus (5-10 ml)

Pagaminta Lietuvoje

Prekės kodas: SAF985147

Išsiuntimas: 1-5 d. d.

Pagaminta Lietuvoje

Nuostabaus kvapo aliejus, padeda išvengti ankstyvo senėjimo, tinka brandžios ir probleminės odos priežiūrai, skatina kolageno gamybą ir odos regeneracija, atstato odos barjerines funkcijas, mažina raukšles.

6.90 €<\/span><\/span><\/span>","sku":"1570","variation_description":"","variation_id":14765,"variation_is_active":true,"variation_is_visible":true,"weight":"0.08","weight_html":"0.08 kg"}]" enctype="multipart/form-data" method="post">

€690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lietuva

Ingredients (Sudėtis): artemisia vulgaris oil (100% grynas paprastųjų kiečių eterinis aliejus).

Žaliavos kilmės šalis: Marokas.

Eterinio aliejaus kokybės sertifikatai: COSMOS APPROVED „Ecocert raw materials“ (ekologiškos ir natūralios kosmetikos), MyClimate (100% tvarumas, neutralus aplinkai gamybos procesas).

Išgavimo būdas: eterinis aliejus išgautas vandens distiliacijos metodu iš paprastojo kiečio Artimisia vulgaris antžeminių augalo dalių ir šaknų.

Kvapas: vaistinis, žolelių, kamparo su kedrų nata.

Kiečių gentyje yra apie 500 rūšių [1], iš jų 11 auga Lietuvoje. Kai kurios kiečių rūšys – nuo seniausių laikų žinomi vaistiniai augalai. Pastaruoju metu šis augalas pritraukia vis daugiau dėmesio, tik per pastaruosius 10 metų buvo atlikta dauguma moksliškai pagrįstų šio aliejaus savybių tyrimų.

Šis augalas išgarsėjo ne tik medicinoje. Jau seniai pastebėta, kad kietis atbaido vabzdžius. Atlikus daug tyrimų su paprastųjų kiečių eterinių aliejumi buvo aptikta, kad jis ne tik atbaido, bet ir naikina (yra insekticidas) kai kurias vabzdžių rūšis, nes labai jiems toksiškas [2]. Jis efektyvus nuo tokių paplitusių namų ir sandėlių kenkėjų, gadinančių saugomus miltų ir grūdų produktus, kaip milčiai ir ugniukai [3]. Kad apsaugoti savo namus nuo tokių kenkėjų, galima tiesiog valyti lentynas, kur saugomi produktai, įlašinus keletą lašų kiečių eterinio aliejaus. Taip pat paprastųjų kiečių eterinis aliejus atbaido muses.

2015 metais Nobelio premija medicinos srityje buvo įteikta už artimizino atradimą – tai augalinės kilmės medžiaga išgauta iš kiečių genties augalų, kuri šiuo metu yra viena iš efektyviausių nuo tropinės maliarijos [4]. Neseniai kiečių genties augalai buvo įtraukti į tyrimus dėl aktyvumo nuo COVID-19 ligos [5]. Kiečiai labai paplitę gamtoje, tai pritraukia vis daugiau dėmesio dėl aktyviųjų medžiagų šaltinių.

Šiuo metu kiečiai plačiai naudojami maisto ir kosmetikos pramonėje [1]. Kiečių eterinis aliejus turi malonų kvapą, bet kosmetikoje jis vertinamas ne tik dėl kvapo, o dar savo antimikrobinėmis savybėmis, todėl tinka dezodorantų bei probleminės odos priežiūros priemonių gamybai [6]. Kiečių aliejus sulėtina ne tik bakterijų augimą, bet ir kai kurių pelėsių rūšių ir grybelių. Jis gali būti naudojamas plaukų priežiūros priemonėse nuo pleiskanų.

Ypatingą dėmesį paprastųjų kiečių eterinis aliejus pritraukia kosmetikoje, kuri skirta brandžiai odai. Tyrimai parodė, kad jis skatina kolageno gamybą ir odos regeneracija. Turi teigiamą poveikį odos barjerinių funkcijų atstatymui ir gali būti rekomenduojamas kaip priemonė ne tik raukšlių prevencijai, bet ir jų mažinimui [7].

Aromaterapijoje kiečių eterinis aliejus vertinamas savo raminamuoju poveikių. Jo kvapas pakelia nuotaiką bei slopina nerimą ir atpalaiduoja, palengvina kvėpavimą [8]. Naudojant garintuvą, nerekomenduojama viršyti aliejaus dozės.

Naudojimas:
✓ odos ir plaukų priežiūrai – 1-2 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 20 g pagrindo (pvz. bazinio aliejaus – migdolų, vynuogių sėklų ar kt.)
✓ paakių priežiūrai – 1 lašą eterinio aliejaus sumaišyti su 30 g pagrindo
✓ dezodorantuose – 1-4 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 10 g pagrindo
✓ masažiniam aliejui – 1 lašą eterinio aliejaus sumaišyti su 20 g pagrindo
✓ voniai – 1 lašą eterinio aliejaus sumaišyti su 1 valgomuoju šaukštu pieno, medaus, jūros arba valgomosios druskos, įpilti į pilną vandens vonią. Procedūros trukmė 10-15 min.
✓ galima garinti eterinių aliejų garintuve arba aromatinėse lempose (2-3 lašai per 15 m2).

Kontraindikacijos: nenaudoti esant individualiam netoleravimui ir vaikų odos priežiūrai. Odos priežiūrai nenaudoti gryno aliejaus. Atsargiai naudoti esant jautriai odai. Prieš naudojant eterinius aliejus būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos!

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Nuostabaus kvapo aliejus, padeda išvengti ankstyvo senėjimo, tinka brandžios ir probleminės o..
Nuo €690
Rašyk
Skambink