InnovaGoods Wellness Care burnos irigatorius (A kategorijos prekė)

Turime sandėlyje
Akcija -53%

Prekės kodas: SANP-V0100593

Išsiuntimas: Prekė sandėlyje (1-2 d. d.)

Burnos irigatorius turi mygtuką, kurį paspaudus vandens čiurkšlė padės efektyviai pašalinti bakterijas. Geriausias būdas palaikyti dantų ir dantenų higieną po burnos valymo, suteikiant švaros ir gaivos pojūtį.

€799 €1699 su PVM
Sutaupote - €900
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: InnovaGoods
  • Pagamintas iš polipropeno
  • Maksimali talpa: 35ml
  • Skersmuo ir aukštis: 3 x 21,5 cm
  • Pakuotė ir instrukcija 24 kalbomis (anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, italų, portugalų, olandų, lenkų, vengrų, rumunų, danų, švedų, suomių, lietuvių, norvegų, slovėnų, graikų, čekų, bulgarų, kroatų, slovakų, estų, rusų ir latvių ).

PREKĖS SKIRSTOMOS Į KATEGORIJAS: Prekės, kurios buvo grąžintos per jų 14 dienų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms. Kai kurios prekės buvo parduotos su šiek tiek pažeista pakuote arba originali pakuotė buvo atidaryta. Visos prekės buvo patikrintos ir turi oficialią prekės ženklo garantiją bei yra nepriekaištingos būklės. Priklausomai nuo jų būklės, jos skirstomos į kategorijas:

A+ / Puiki: nepriekaištingos būklės prekės, kurių originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pakeista kita labai geros būklės pakuote.

A / Kaip nauja: prekės, kurios yra nepriekaištingos būklės, jų originali pakuotė gali būti atidaryta, gali būti pažeista arba gali būti pakeista kita pakuote.

B / Labai gera: prekės, kurios yra labai geros būklės, su galimais nedideliais estetiniais trūkumais, šios prekės puikiai veikia, o jų originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pažeista.

C / Gera būklė: prekės yra geros būklės, su galimais estetiniais trūkumais, tačiau puikiai veikia, jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

D / Tinkama: tinkamos būklės prekės, galimi estetiniai trūkumai arba trūksta priedo, nepriekaištingos darbinės būklės, o jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Burnos irigatorius turi mygtuką, kurį paspaudus vandens čiurkšlė padės efektyviai paša..
€799€1699
Rašyk
Skambink