Prekės kodas: SAF9854693
Išsiuntimas: 1-5 d. d.
Tinka visų tipų odai, išskyrus sausai, ypač riebiai ir spuoguotai, puiki priemonė probleminės jaunatviškos odos priežiūrai.
Gamintojas: | Lietuva |
Ingredients (Sudėtis): melaleuca alternifolia oil (100% grynas ekologiškas arbatmedžių eterinis aliejus).
Žaliavos kilmės šalis: Australija.
Eterinio aliejaus kokybės sertifikatai: COSMOS APPROVED „Ecocert raw materials“ (ekologiškos ir natūralios kosmetikos), IFS 6.0 (maisto kokybės ir saugumo), GMP+ B1 (gyvūnų pašarų saugumo), FSSC 22000 (maisto produktų saugumo), MyClimate (100% tvarumas, neutralus aplinkai gamybos procesas).
Išgavimo būdas: eterinis aliejus išgautas vandens distiliacijos metodu iš arbatmedžių Melaleuca alternifolia žiedų, lapų ir šakelių.
Kvapas: pikantiškas, stiprus, turi muskatą primenantį kvapą.
Arbatmedžių eterinis aliejus tinka visų tipų odai, išskyrus sausai, ypač riebiai ir spuoguotai, aknės pažeistai. Profesionalai pataria, kad tai puiki kosmetinė priemonė probleminės jaunatviškos odos priežiūrai.
Kaip priedas prie kosmetikos priemonių, arbatmedžių aliejus gali žymiai pagerinti odos išvaizdą, esant lengvams ir vidutinio sunkumo spuogams, kas buvo įrodyta Australazijos dermatologų kolegijos atliktuose tyrimuose [1].
Arbatmedžių aliejus padeda apsaugoti odą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų ir grybelių [2]. Mokslinėje literatūroje yra publikuota daugiau nei 330 mokslinių tyrimų, kurie buvo skirti šiai arbatmedžių aliejaus savybei. 2006 m. Vakarų Australijos universiteto apžvalgoje teigiama, kad arbatmedžių aliejus padeda kontroliuoti mikroorganizmų dauginimąsi, todėl kosmetikos priemonėse gali būti nauduojamas kaip dezodorantas padedantis pašalinti nemalonius kvapus. Tai puiki priemonė kojų priežiūrai.
Arbatmedžių aliejus gali pastebimai pagerinti plaukų išvaizdą, padeda atsikratyti pleiskanų [3].
Naudojimas:
✓ veido, lūpų, paakių ir kūno priežiūrai – 2-3 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 10-15 g pagrindo (pvz. bazinio aliejaus – migdolų, vynuogių sėklų ar kt.)
✓ dantų priežiūrai – 1-2 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 10-15 g pagrindo
✓ esant spuogams, rankų, kojų ir nagų priežiūrai – 3-5 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 10-15 g pagrindo
✓ plaukų priežiūrai – 4-10 lašų eterinio aliejaus sumaišyti su 10-15 g pagrindo
✓ voniai – 4-5 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 1 valgomuoju šaukštu pieno, medaus, jūros arba valgomosios druskos, įpilti į pilną vandens vonią. Procedūros trukmė 10-15 min.
✓ galima garinti eterinių aliejų garintuve arba aromatinėse lempose.
Kontraindikacijos: nenaudoti esant individualiam netoleravimui ir vaikų odos priežiūrai. Odos priežiūrai nenaudoti gryno aliejaus. Esant jautriai odai – naudoti kuo atsargiau. Prieš naudojant eterinius aliejus būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos!
Melaleuca alternifolia tai geriausia arbatmedžių rūšis. Dar yra žinomi Melaleuca linariifolia ar Melaleuca disitiflora. Arbatmedžio eterinio aliejaus pagrindiniai komponentai yra terpinenas ir cineolis, šiam aliejui yra nustatytas Australijos standartas ne daugiau 15% cineolio ir ne mažiau 30% terpineno, kadangi didesnis kiekis cineolio gali suveikti alergiškai odai. Vykdant selekcija, paliekami augalai, iš kurių eterinis aliejus turi mažesnį kiekį cineolio ir didesnį terpineno. Safloros pristatomo arbatmedžių aliejuje yra mažas kiekis cineolio (2-3%), todėl jis nedirgina odos, o didelis kiekis terpineno (40-45%) užtikrina efektyvų paties aliejaus ir jo pagrindu sukurtų kosmetikos priemonių veikimą.