Juodųjų pipirų aliejus (5-10 ml)

Pagaminta Lietuvoje

Prekės kodas: SAF985418

Išsiuntimas: 1-5 d. d.

Pagaminta Lietuvoje

Plačiai naudojamas parfumerijoje kaip kvepalų sudedamoji dalis. Rekomenduojamas odą maitinančių priemonių sudėtyje, stimuliuoja kraujotaką odos kapiliaruose.

€450 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lietuva

Ingredients: piper nigrum oil (100% grynas ekologiškas juodųjų pipirų eterinis aliejus).

Žaliavos kilmės šalis: Indija.

Eterinio aliejaus kokybės sertifikatai: COSMOS APPROVED „Ecocert raw materials“ (ekologiškos ir natūralios kosmetikos), IFS 6.0 (maisto kokybės ir saugumo), GMP+ B1 (gyvūnų pašarų saugumo), FSSC 22000 (maisto produktų saugumo), MyClimate (100% tvarumas, neutralus aplinkai gamybos procesas).

Išgavimo būdas: eterinis aliejus išgautas garų distiliavimo būdu iš juodųjų pipirų Piper nigrum vaisių.

Kvapas: prieskoninis, pikantiškas, būdingas juodųjų pipirų.

Juodieji pipirai ne tik vieni populiariausių prieskonių pasaulyje, bet ir itin mėgstamas ingredientas parfumerijoje. Pipirų aliejus plačiai naudojamas kaip kvepalų sudedamoji dalis.

Juodųjų pipirų aliejus stimuliuoja kraujotaką odos kapiliaruose [1], dėl ko naudojamas masažiniuose mišiniuose stimuliuojančiam masažui, o kūno kremuose padeda sušildyti ir paruošti raumenis prieš fizinius pratimus arba sportuojant. Kosmetikos priemonėse pipirų aliejus veikia tonizuojančiai ir suteikią odai gaivų atspalvį. Esant sumušimams ir mėlynėms padeda odai greičiau grąžinti normalią išvaizdą ir sumažinti jų matomumą.

Juodųjų pipirų aliejus gali būti naudojamas kosmetikoje maitinančių priemonių sudėtyje, nes didina kitų aktyviųjų medžiagų efektyvumą [2].

Naudojimas:
✓ odos ir plaukų priežiūrai – 2-3 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 15 g pagrindo (pvz. bazinio aliejaus – migdolų, vynuogių sėklų ar kt.)
✓ masažiniam aliejui – 2-3 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 10 g pagrindo
✓ voniai – 4-5 lašus eterinio aliejaus sumaišyti su 1 valgomuoju šaukštu pieno, medaus, jūros arba valgomosios druskos, įpilti į pilną vandens vonią. Procedūros trukmė 10-15 min.
✓ galima garinti eterinių aliejų garintuve arba aromatinėse lempose.

Kontraindikacijos: nenaudoti esant individualiam netoleravimui. Odos priežiūrai nenaudoti gryno aliejaus. Prieš naudojant eterinius aliejus būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos!

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Plačiai naudojamas parfumerijoje kaip kvepalų sudedamoji dalis. Rekomenduojamas odą maitinančių prie..
Nuo €450
Rašyk
Skambink