Nerolio eterinis aliejus (2 ml)

Pagaminta Lietuvoje

Prekės kodas: SAF98568

Išsiuntimas: 1-5 d. d.

Pagaminta Lietuvoje

Jaunina, gyvina sausą odą, padeda išsilyginti raukšlėms, odos struktūros ir ląstelių regeneracijai, neleidžia susidaryti odos strijoms ir įtrūkiams; stiprina plaukus.

Talpa: 2 ml

€3180 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lietuva

Nerolių eterinis aliejus gaminamas iš visžalių medžių karčiųjų apelsinmedžių Citrus aurantium žiedlapių distiliavimo vandens garais metodu.

Ingredients: citrus aurantium amara flower oil. Grynas, nesumaišytas su kitais aliejais!
Žaliavos kilmės šalis: Tunisas.

Savybės: jaunina, gyvina sausą odą, padeda išsilyginti raukšlėms, odos struktūros ir ląstelių regeneracijai, neleidžia susidaryti odos strijoms ir įtrūkiams; stiprina plaukus ir didina jų elastingumą.

Rekomenduojama naudoti kaip pagalbinę priemonę esant odos inkštirams; visų tipų odos priežiūrai, odos suerzinimo, suvytusios, suglebusios, sausos odos atgaivinimui, raukšlių (ypač paakių) susidarymo, kraujagyslių „piešinio“, strijų profilaktikai; plaukų stiprinimui ir jų augimo skatinimui.

Veido odos priežiūrai – kraujagyslių kraujo apytakos pagerinimui ir norint kad naudojama veido odos priežiūros priemonė geriau įsigertų į odą, labai naudinga prieš aromatinio mišinio ar kito kosmetikos produkto, papildyto nerolių eteriniu aliejumi, įtrynimą padaryti veido garo vonelę.

Kontraindikacijos: individualus eterinio aliejaus komponentų netoleravimas.

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Jaunina, gyvina sausą odą, padeda išsilyginti raukšlėms, odos struktūros ir ląstelių r..
€3180
Rašyk
Skambink