Ramunėlių eterinis aliejus (2 ml)

Pagaminta Lietuvoje

Prekės kodas: SAF473612

Išsiuntimas: 1-5 d. d.

Pagaminta Lietuvoje

Gaivina, ramina ir lygina jautrią ir sausą odą, padeda panaikinti odos paraudimą, suerzinimą, pleiskanojimąsi ir niežulį, stiprina, šviesina plaukus, neleidžia atsirasti pleiskanoms.

Talpa: 2 ml

€1110 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Ingredients (Sudėtis): chamomilla recutita flower oil (Grynas, nesumaišytas su kitais aliejais! 100% grynas ekologiškas ramunėlių eterinis aliejus)

Žaliavos kilmės šalis: Egiptas.

Išgavimo būdas: ramunėlių eterinis aliejus gaminamas iš vienmečių augalų vaistinių ramunėlių Matricaria chamomilla antžeminės dalies distiliavimo vandens garais metodu.

Savybės: gerina odos kapiliarų kraujotaką ir apykaitos procesus, gaivina, ramina ir lygina jautrią ir sausą odą, panaikina odos paraudimą, suerzinimą, pleiskanojimąsi ir niežulį; stiprina, šviesina plaukus, didina jų elastingumą, suteikia blizgesį, neleidžia atsirasti pleiskanoms; repelentas.

Ramunėlių eterinį aliejų rekomenduojama naudoti kaip pagalbinę priemonę odos žaizdų apruošimui; esant furunkulams, nudegimams, nušalimams; sausos jautrios odos priežiūrai, jos elastingumo ir tamprumo atkūrimui; vabzdžių įkandimų skausmo ir niežulio panaikinimui.

Plaukų stiprinimui, jų augimui ir šviesinimui efektyvu 2 kartus per savaitę atlikti galvos aromatinį maitinamąjį masažą ir plaukų skalavimą su ramunėlių eteriniu aliejumi (3–5 lašai į 200 ml šilto vandens).

Kontraindikacijos: individualus eterinio aliejaus komponentų netoleravimas. Prieš naudojant eterinius aliejus būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos!

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Gaivina, ramina ir lygina jautrią ir sausą odą, padeda panaikinti odos paraudimą, suerzinimą, pleisk..
€1110
Rašyk
Skambink