InnovaGoods Kitchen Foodies daugiafunkciniai apsauginiai akiniai (A kategorijos prekė)

Turime sandėlyje
Akcija -34%

Prekės kodas: SANP-V0100988

Išsiuntimas: Prekė sandėlyje (1-2 d. d.)

Praktiška virtuvės priemonė apsaugo akis ir padeda išvengti nemalonių ašarų pjaustant svogūnus. Šie apsauginiai akiniai gali taip pat būti naudojami barbekiu kepimo metu ir apsaugoti nuo galimos ugnies.

€720 €1099 su PVM
Sutaupote - €379
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: InnovaGoods
  • Akrilo stiklai
  • Poliuretano putplastis
  • Polikarbonato struktūra
  • Stiklo dydis apie: 6 x 4 cm
  • Dirželio ilgis apie: 12 cm
  • Pakuotė 24 kalbomis (anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, italų, portugalų, olandų, lenkų, vengrų, rumunų, danų, švedų, suomių, lietuvių, norvegų, slovėnų, graikų, čekų, bulgarų, kroatų, slovakų, estų, rusų, latvių).

PREKĖS SKIRSTOMOS Į KATEGORIJAS: Prekės, kurios buvo grąžintos per jų 14 dienų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms. Kai kurios prekės buvo parduotos su šiek tiek pažeista pakuote arba originali pakuotė buvo atidaryta. Visos prekės buvo patikrintos ir turi oficialią prekės ženklo garantiją bei yra nepriekaištingos būklės. Priklausomai nuo jų būklės, jos skirstomos į kategorijas:

A+ / Puiki: nepriekaištingos būklės prekės, kurių originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pakeista kita labai geros būklės pakuote.

A / Kaip nauja: prekės, kurios yra nepriekaištingos būklės, jų originali pakuotė gali būti atidaryta, gali būti pažeista arba gali būti pakeista kita pakuote.

B / Labai gera: prekės, kurios yra labai geros būklės, su galimais nedideliais estetiniais trūkumais, šios prekės puikiai veikia, o jų originali pakuotė galėjo būti atidaryta arba pažeista.

C / Gera būklė: prekės yra geros būklės, su galimais estetiniais trūkumais, tačiau puikiai veikia, jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

D / Tinkama: tinkamos būklės prekės, galimi estetiniai trūkumai arba trūksta priedo, nepriekaištingos darbinės būklės, o jų originali pakuotė gali būti atidaryta arba gali būti pažeista.

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Praktiška virtuvės priemonė apsaugo akis ir padeda išvengti nemalonių ašarų pja..
€720€1099
Rašyk
Skambink