Lengvas kvėpavimas (aromaterapinis eterinių aliejų mišinys) (5 ml)

Pagaminta Lietuvoje

Prekės kodas: SAF45484848

Išsiuntimas: 1-5 d. d.

Pagaminta Lietuvoje

Šviežio, lengvo eukaliptų ir spygliuočių miško kvapo su kamparo nata. Tinka oro gryninimui namuose ar biure peršalimo sezono metu ar net susirgus.

€450 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lietuva

Šis mišinys pagamintas tik iš eterinių aliejų ir išsiskiria sudėtimi – gausybe lengvinančių kvėpavimą aliejų. Šį aromaterapinį mišinį verta turėti namuose tarpsezoniniu metu bei žiemą, ir tikrai įvertinsite esant kosuliui ar slogai. Naudoti galima bet kada, kai norisi švaraus, gaivaus oro.

Galima ne tik garinti garintuvuose, bet ir įdėti į vonia (prieš tai sumaišius su druska, 5-7 lašai į 2 šaukštus druskos).

Kaip naudotis?
Įlašinkite į garintuvo vandens talpą 4-7 lašus (į 15 m2 ploto) aromaterapinio mišinio, įjunkite garintuvą ir mėgaukitės aromatu. Į nebulizatorius galima pilti gryną nemaišytą aliejų.

Ingredients (Sudėtis): pinus sylvestris leaf oil (pušų aliejus), eucalyptus globulus leaf oil (eukaliptų aliejus), mentha arvensis leaf oil (dirvinių mėtų aliejus), abies sibirica needle oil (kėnių aliejus), cinnamomum camphora wood oil (kamparinių cinamonų aliejus), rosmarinus officinalis leaf oil (rozmarinų aliejus), salvia lavandulifolia herb oil (ispaninių šalavijų aliejus).

Taip pat namų aromatizavimui galite išmėginti mūsų grynus eterinius aliejus, kurie irgi tinka difuzoriams.

Parašyti atsiliepimą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis +370 636 76639, pakonsultuosime bei užsakymą priimsime pokalbio metu.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Šviežio, lengvo eukaliptų ir spygliuočių miško kvapo su kamparo nata. Tinka oro grynin..
€450
Rašyk
Skambink